Маяк штукатурний

Маяк штукатурний

Маяк штукатурнийМаяк штукатурний

Маяк штукатурний є направляючим профілем під час нанесення штукатурки і дозволяє швидко, точно та без великих затрат отримати рівну оштукатурену поверхню з вибраною товщиною штукатурного шару.

Застосування :

· Маяк штукатурний застосовується як опорна направляюча при штукатуренні з ціллю отримання максимально рівної поверхні.

· Дозволяє спростити процес вирівнювання поверхні, та при правильній установці дозволяє досягти значно рівнішої поверхні.

· Після нанесення гіпсової штукатурки не потрібно демонтувати на відміну від оцинкованого профілю

Додаткова інформація

·       довжина профілю: 2,5м ; 3,0м

·       типорозміри:  6мм, 10мм

·       колір:  білий,сірий

·       кількість в упаковці: 25шт,50шт

  Інструкція монтажу : 

 

Підготувати стіну для штукатурки (очистка, ґрунтовка), та розподілити її на рівні частки шириною 1-2 м. Відбити вертикальні лінії по цім міткам. В місцях подальшого розміщення рейки нанести розчин по висоті ліній. Точок кріплення рейки на розчин має бути не менше 5-ти, а відстань між ними біля 50-ти сантиметрів.

Тепер притуляємо рейку до відповідної вертикальної лінії і вдавлюємо в нанесений розчин на необхідну глибину таким чином, щоби крізь отвори перфорації рейки вийшов розчин. Після цього необхідно перевірити вертикальність кожної рейки за допомогою ватерпаса і надати час для повного тверднення розчину, тим самим забезпечивши якісне закріплення рейки. Потім наноситься основний шар штукатурки, вирівнюються стіни.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *